top of page

Orijinallik Garantisi

Bodybio, Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmekte ve dünyanın pek çok ülkesinde satılmaktadır. Yetkili satıcılar dışında aldığınız hiçbir yer, ürünün orijinal olduğunu garanti etmez. Biz Unik Danışmanlık A.Ş. olarak Bodybio PC'nin Türkiye'deki tek yetkili ithalatçısı ve satıcısıyız. Bu bilgiyi aşağıda yer alan Bodybio'nun kendi internet sitesinden teyit edebilirsiniz:

https://bodybio.com/pages/international-sales

Türkiye'de şu an görüntülemekte olduğunuz internet sitemiz dışında herhangi bir satış noktamız ya da yetkili eczanemiz bulunmuyor. 

Zaman zaman çeşitli eczanelerde satılan sahte ürünlere dair ihbarlar alıyor ve bu konuda üretici ile koordineli olarak hukuki takip başlatıyoruz. 

Peki bir eczaneden ya da başka bir internet sitesinden aldığınız ürünün orijinalliğini doğrulayabilir miyiz?

Ne yazık ki bu mümkün değil. Günümüz teknolojileri düşünüldüğünde, Bodybio PC ya da başka bir ürünü görüntü olarak birebir taklit etmenin kolaylığını tahmin edebilirsiniz. Satıcı bir eczane dahi olsa, bizden temin edilmeyen hiçbir ürün için orijinallik garantisi veremez.

Bodybio PC Tarım Bakanlı onaylı bir üründür ve ürünü bizden başka herhangi bir firma -Bakanlık kaydı olmadığı için- ithal edemez. Ürünlerimizi her ithal ettiğimizde, Tarım Bakanlığı ürünlerimizi içerik analizi, GDO, zararlı maddeler ve ağır metal testlerine tabi tutar. Bu sayede ürünlerimizin içeriğinden ve zararlı madde içermediğinden emin oluruz. Oysa bizden almadığınız herhangi bir ürün için, ürünün tek ithalatçısı olduğumuzdan dolayı, böyle garantilerin sunulması mümkün değildir. 

bottom of page